Úvod » Úspěchy

Naše závodní úspěchy

publikováno 27.09.2010 (aktualizováno 09.05.2019)

2019

8. 5. Děčín

Dáša a Bonno

  • jumping začátečníci MA (1. start na závodech) - 1. místo (čistě) (Y)
Monča a Whisky
  • Agility MA - 1. místo (0 tr bodů, postup. rychlost 5,35 m/s)

13. 4. a 14. 4. 2019 Trutnov - kvalifikační závody na MČR - Monča a Whisky

  • kvalifikování na MČR! (*)

6. 4. 2019 Beroun - Monča a Whisky

  • zkouška MA2 - 1. místo (0 tr. bodů, splněná)
  • zkouška MA2 - 1. místo

22. 3. 2019 Řitka - Monča a Whisky

  • zkouška MA1 - 1. místo (0 tr. bodů, splněná - již třetí na přestup do kategorie MA2)
  • zkouška MA1 - 1. místo

24. 2. 2019 Terezín - Monča a Whisky

  • zkouška MA1 - 1. místo
  • zkouška MA1 - 1. místo

22. 2. 2019 Řitka - Monča a Whisky

  • zkouška MA1 - 1. místo (0 tr. bodů, splněná)

 

2018

29. 4. 2018 Nymburk - Monča a Whisky

  • zkouška MA1 - 2. místo (0 tr. bodů, splněná)
  • zkouška MA1 - 2. místo

21. 4. 2018 Žernov - Monča a Whisky

  • jumping MA1 - 3. místo
  • jumping MA1  2. místo

25. 3. 2018 Terezín - Monča a Whisky

  • jumping MA0 - 1. místo (0. tr. bodů, 5,06 m/s)

 

2017

23. a 24. 9. 2017 Přerov Mistrovstí ČR mládeže

Eliška a Asmin

  • jumping družstev 14. místo z 19 družstev
  • agility družstev 9. místo z 19 družstev
  • součet držustev 11. místo z 19
  • jumping jednotlivců 26. místo z 59 týmů
  • agility jednotlivců 16. místo z 59 týmů
  • součet jednotlivců 15. místo z 59 týmů
    Jednalo se o první účast na MČRM, kde Eliška zvládla vše doběhnout :)

2. a 3. 9.  2017

Eliška a Asmin

  • zkouška LA2: 1. místo (0 tr. bodů, splněná)

2016

11. 12. 2016 Terezín

Eliška a Asmin

  • zkouška LA1: 2. místo

23. 10. 2016 Terezín

Eliška a Asmin

  •  junioři: 3. místo
  • zkouška LA1: 3. místo (čistě)

23. 8. 2016

Verča a Ajrin

  • 1. zkouška LA1: 1. místo
  • 2. zkouška LA1: 2. místo

2015

3. 10. Louny

Eliška a Asmin

  • LA0: 1. místo, čistě

 

28. 9. Děčín

Magda a Erin

  • zkouška SA1: 2. místo, čistě (splněná zkouška, gratuluji (h5))

 

Sabča a Bree

  • zkouška LA1: 2. místo, čistě (splněná zkouška, gratuluji (h5))

 

16. a 17. 5. Mikulášovice

Monča a Orní

  • zkouška MA3: 1. místo, čistě
  • zkouška MA3: 2. místo, čistě
  • Agility MA: 3. místo, čistě

 

6. 4. Děčín

  • zkouška MA3: 3. místo
  • zkouška MA3: 3. místo

2014

27. 9. Děčín - Huntířov

Monča a Orní

  • jumping MA: 3. místo, čistě
  • I. zkouška MA3: 1. místo, čistě
  • agility MA (hlavní běh): 1. místo, čistě
  • II. zkouška MA3: 1. místo, čistě

Monča a Kelli

  • jumping veterání SA: 3. místo, čistě
  • agility vyteráni SA: 2. místo, čistě

 

30. 8. Praha

Zuzka a Dášenka

  • zkouška MA2: 3. místo, čistě (splněná zkouška hned při prvním startu v kategorii A2 (h5))

 

27. 7. Německo

Terka a Bufík

  • 1. zkouška SA1: 1. místo
  • 2. zkouška SA1: 1. místo

 

19. 7. Oldřichov

Monča a Orní

  • zkouška MA3: 1. místo

Ivča a Aymee

  • zkouška LA2: 3. místo

 

19. 7. Táborové závody

Eliška a Asmin

  • pokročilí a středně pokročilí: 3. místo

Andrejka a Angi

  • začátečníci: 1. místo

 

21. 6. Louny

Monča a Orní

  • zkouška MA3: 1. místo
  • agility MA: 1. místo

 

 

7. 6. Trmice (neoficiální závody)

Eliška a Asmin

  • agility začátečníci - 3. místo
  • jumping začátečníci - 2. místo
  • součty začátečníci - 2. místo

Andrejka a Angi

  • agility začátečníci - 2. místo

 

 

31. 5. Nové Strašecí (neoficiální závody)

Andrejka a Angi

  • 5. a 6. místo (jejich 1. závody, moc gratlujeme :))

 

 

ROK 2013

 

16. 11. Lukov

Barča a Aiwa

  • 3x zkouška LA1 čistě = 3x 1. místo :-) (splněné podmínky pro přestup do A2)

 

13. 10. Rašovice

Terka a Bufík

  • zkouška SA1: 2. místo (opět splněná ;-))

Hanka a Aiwa

  • zkouška LA3: 2. místo
  • zkouška LA3: 2. místo
  • jumping LA: 2. místo

Barča a Tina

  • jumping veteráni: 2. místo

 

5. 10. Louny

Terka a Bufík

  • zkouška SA1: 1. místo (2. oficiální závody, druhá postupová zkouška! Gratulujeme (h5))

 

Gabča a Kimík

  • jumping MA: 2. místo
  • zkouška MA2: 3. místo

 

 

5. - 6. 10. MČR Sázava

Hanka a Aiwa

  • 10. místo v agility LA jednotlivců =) 12. místo celkově v jednotlivcích LA (Y)

 

Monča s Kelli a Orní, tento rok museli vynechat kvůli velkým zdravotním problémům Orní :(

 

28. 9. Huntířov

Terka a Bufík

  • Zkouška SA1: 2.místo, čistě na V (1. start na oficiálních závodech a hned 1. postupová zkouška! Gratulujeme (h5))

 

Barča a Tina:

  • jumping veteráni LA: 1. místo
  • agility veterání LA: 1. místo

 

Monča a Kelli

  • jumping veteráni SA: 2. místo
  • agility veteráni SA: 3. místo

 

 

21. - 22. 9. Zkoušky Ústí nad Labem

Barča a Aiwa

  • zkouška LA1: 1. místo na V (1. postupová zkouška, čistě s rychlosí 5,69 m/s!) Gratulujeme (h5)

 

 

14. 9. Česká Lípa

Hanka a Aiwa

  • jumping LA: 2. místo
  • zkouška LA3: 2. místo

 

25. 8. Most

Monča a Orní

  • zkouška MA3: 1. místo
  • zkouška MA3: 1. místo
  • součet zkoušek: 1. místo
  • jumping MA: 1. místo

 

Monča a Kelli

  • veteráni SA: 1. místo

 

Barča a Tina

  • veteráni LA: 1. místo

 

Hanka a Aiwa

  • součet zkoušek LA3: 3. místo

 

 

 

10. 8. Louny

Ivča a Aymee

  • zkouška LA2: 2. místo

 

 

4. 8. Louny

Hanka a Aiwa

  • agility LA: 2. místo
  • jumping LA: 2. místo
  • ZÍSKÁN CACAg. (součet 1. místo) (h5)
  • zkouška LA3: 3. místo (nejrychlejší čas, laťka)
     

Ivča a Aymee

  • zkouška LA2: 1. místo

 

Barča a Tina

  • jumping veteráni: 1. místo
  • agility veteráni: 2. místo

 

4. 8. Trmice

Gabča a Kimík

  • jumping MA: 2. místo (postup do finále)

 

3. 8. Trmice

Hanka a Aiwa

  • zkouška LA3: 2. místo
  • zkouška LA3: 2. místo
     

Ivča a Aymee 

  •  zkouška LA2: 1. místo
  • zkouška LA2: 2. místo (SPLNĚNO NA PŘESTUP DO ELITNÍ TŘÍDY A3! Gratulujeme (h5))

 

27. 7. Německo

Gabča a Kimík

  • jumping MA2: 1. místo

 

Hanka a Aiwa

  • jumping LA3: 3. místo

Barča a Tina

  • veteráni LA: 1. místo

 

 

22. 6. Louny

Iva a Aymee

  • Zkouška LA2: 2. místo

 

27. 4. Plzeň

Gabča a Kimík

  • Jumping MA: 3. místo

 

Monča a Orní

  • Jumping MA: 2. místo
  • Zkouška MA3: 1. místo
  • Agility MA: 2. místo
  • Součet J + A: 1. místo

 

Monča a Kelli

  • Jumping SV: 1. místo
  • Agility SV: 1. místo

 

6. 4. Lukov

Janča a Brinie

  • Zkouška SA1: 2. místo (1. splněná zkouška(Y))

13. 1. Louny

Gabča a Kimík:

  • Agility MA: 1. místo
  • Zkouška MA2: 2. místo

 

ROK 2012

9. - 11. 11. MČR Liberec

Monča a Kelli:

  • Vícemistr republiky kategorie SA veteráni
  • jumping veteráni SA: 3. místo
  • agility veteráni SA: 2. místo

 

Barča a Tina:

  • Vícemistr republiky kategorie LA veteráni

 

Monča a Orní:

  • Agility družstva MA: 2. místo

 

14. 10. Lukov

Iva a Aymee:

  • Zkouška LA2 - 1. místo

 

13. 10. Trmice

Iva a Aymee:

  • Zkouška LA2 - 2. místo

 

13. 10. Louny

Monča a Orní:

  • Jumping MA - 1. místo
  • Zkouška MA3 - 1. místo
  • Agility MA - 1. místo

 

Terka a Bufík

  • začátečníci SA - 2: místo

 

Barča a Tinka:

  • Agility veteráni L - 1. místo

 

29. 9. Trmice

Gabča a Kimík:

  • Zkouška MA2 - 2. místo

 

Monča a Kelli:

  • Jumping veteráni S - 2. místo
  • Agility veteráni S - 2. místo

 

28. 9. Neoficiální závody Krupka

Terka a Bufík:

  • Tunelový běh S - 3. místo
  • Jumping začátečníci S - 1. místo

 

Verča a Ajrin:

  • jumping začátečníci M, L - 2. místo

 

Lenka a Chip:

  • Jumping S - 3. místo
  • Nejlepší slalomář - 3. místo

 

22. a 23. 9. Most

Monča a Orní:

  • Agility MA sobota - 2. místo
  • Jumping MA sobota - 2.místo
  • Součet sobota - 1. místo
  • Jumping neděle - 1. místo
  • MA3 neděle - 1. místo
  • Součet neděle - 2. místo
  • Součet oba dny - 1. místo

 

Monča a Kelli:

  • Součet sobota veteráni S - 2. místo
  • Součet neděle veteráni S - 1. místo
  • Součet oba dva dny veteráni S - 1. místo

 

8. 9.  Rašovice

Gabča a Kimík:

  • Jumping MA - 1. místo

 

Terka a Bufík:

  • Začátečníci L,M,S - 2. místo

 

Monča a Orní:

  • Zkouška MA3 - 1. místo
  • Jumping MA - 2. místo

 

Monča a Kelli:

  • Veteráni SA - 1. místo

 

2. 9.  Česká Lípa (Mistrovství belgičáků)

Katka a Jenny:

  • Součet klubového šampionátu belgičáků 2012 - 3. místo(*)
  • Jumping - 4. místo (šampionát belgičáků 2. místo)

 

Barča a Tina:

  • Jumping veteránů - 1. místo
  • Agility veteránů - 1. místo

 

4. a 5. 8. Louny

Eva a Belis:

  • získali titul: Mistr agility ČR kníračů 2012 (*)
  • agility SA kníračů - 1. místo
  • jumping SA kníračů - 1. místo

 

29. 7.  Louny

Hanka a Aiwa:

  • agility LA - 1. místo
  • zkouška LA3 - 1. místo
  • res. CACAg

Monča a Orní:

  • agility MA - 1. místo
  • zkouška MA3 - 1. místo
  • res. CACAg

Monča a Kelli:

  • agility SA veteráni - 1. místo
  • jumping SA veteráni - 1. místo

Gabča a Kimík:

  • agility MA - 3. místo
  • zkouška MA2 - 3. místo

 

28. 7. Louny

Marek a Benny:

  • zkouška LA1 - 2. místo

 

28. 7. Německo

Monča a Orní:

  • agility MA3 - 1. místo
  • jumping MA3 - 1. místo
  • "špíl" MA - 1. místo

 

Monča a Kelli:

  • agility veteráni SA - 1. místo
  • jumping veteráni SA - 1. místo
  • "špíl" SA a můj veterán :D - 3. místo

 

Gabča a Kimík:

  • jumping MA2 - 1. místo
  • "špíl" MA - 2. místo (na Orní ztratil jen 0,15 )(Y)

 

Hanka a Aiwa:

  • jumping LA3 - 2. místo
  • "špíl" LA - 2. místo

 

5. 7. Louny

Ivča a Aymee:

  • agility LA - 2. místo

 

Hanka a Aiwa:

  • jumping LA - 1. místo
  • zkouška LA3 - 1. místo

 

30. 6. Louny

Monča a Orní:

  • jumping MA - 2. místo
  • zkouška MA3 - 1. místo
  • agility MA - 2. místo

Barča a Tina:

  • jumping veteráni LA - 1. místo
  • agility veteráni LA - 1. místo
  • součet veteráni - 1. místo

Hanka a Aiwa:

  • zkouška LA3 - 1. místo (tímto mají splněného A3 Championa!! Gratulujeme (*))

Monča a Kelli:

  • agility veteráni SA - 1. místo

Zúčastnila se i Ivča s Aymee a Gabča s Kimíkem, ještě jednou je musím pochválit za velké pokroky, které na závodech dělají! Nebude trvat dlouho a dorazí i na bedny vítězů :)

 

9. a 10. 6. Mikulášovice (Borec severu 2012)

Monča a Orní:

  • Sobotní jumping MA: 1. místo
  • Sobotní agility MA: 1. místo
  • Nedělní jumping MA: 1. místo
  • Nedělní agility MA: 2. místo
  • Součet jumpingů: 1. místo
  • Součet agiltiy: 1. místo
  • BOREC SEVERU 2012 v kategorii MA

 

Hanka a Aiwa:

  • Sobotní zkouška LA3: ?. místo
  • Nedělní zkouška LA3: 2. místo
  • Nedělní agility LA: 1. místo

Monča a Kelli:

  • součet veteráni: 1. místo

 

9. 6. Oldřichov

Marek a Benny:

  • zkouška LA1: 2. místo

 

19. 5. Louny (S. O. S. neoficiální závody)

Gabča a Kimík:

  • jumping MA - 1. místo
  • agility MA - 3. místo

 

Barča a Tina:

  • veteráni - 3. místo

 

Hanka a Aiwa:

  • agility LA - 1. místo

 

12. a 13. 5. Lovosice

Hanka a Aiwa:

  • jumping LA - 1. místo
  • zkouška LA3 - 1. místo
  • agility LA - 2. místo
  • finále - 1. místo

 

Gabča a Kimík:

  • hra MA - 2. místo
  • zkouška MA2 - 1.místo

 

12. a 13. 5.  Čebín

Marek a Benny:

  • zkouška LA1 - 3. místo

 

1. 5. Most 2x zkoušky

Marek a Benny:

  • zkouška LA1 - 2. místo na V (a první splněná na přestup do dvojek! Velká gratulace (Y))

 

Ivča a Aymee:

  • zkouška LA2 - 3. místo

 

28. a 29. 4. Skochovice

Barča a Tina:

  • Součet veteránů neděle - 3. místo

 

22. 4. Kutná hora (CACAg)

Hanka a Aiwa:

  • jumping 2 - 2. místo
  • součet tří běhů - 3. místo
  • a získán titul res.CACAg!!!

Barča a Tina:

  • součet veteránů - 3. místo (gratuluji k prvnímu umístění na oficiálních závodech ;-))

 

21. 4. Trmice (dvojzkoušky)

Hanka a Aiwa:

  • 1. zkouška LA3 - 1. místo
  • 2. zkouška LA3 - 1. místo

Monča a Orní:

  • 1. zkouška MA3 - 1. místo
  • 2. zkouška MA3 - 3. místo


14. 4. Oldřichov

Monča a Orní:

  • Jumping - 2. místo
  • Zkouška MA3 - 2. místo
  • Agility - 2. místo
  • Součet MA - 2. místo

Hanka a Aiwa:

  • Zkouška LA3 - 2. místo
  • Agility - 3. místo
  • Součet - 2. místo

Monča a Kelli:

  • Jumping veteráni - 2. místo

 

14. 4. Plzeň

Gabča a Kimík:

  • Zkouška MA2 - 1. místo (čistá a 3. splněná napřestup do trojek)

 

7. 4. Most

Monča a Orní:

  • Agility - 1. místo
  • Zkouška MA3 - 2. místo
  • Jumping - 2. místo
  • Součet MA - 1. místo

Gabča a Kimík:

  • Zkouška  MA2 - 1. místo! (čistě a 2. zkouška na přestup do MA3 v kapse ;-). Gratuluji)

Monča a Kelli:

  • 1. start ve veteránech jsme oslavily 1. místem v agility ;)

 

Musím pochválit všechny tři hafíky, že trénink zonovek (i když přes zimu malý) byl vidět :)

 

1. 4. Indoor cup

Hanka a Aiwa:

  • Agility LA - 3. místo
  • Zkouška LA3 - 2. místo
  • nominace do Finále

 

7. 1. Louny

Gabča a Kimík:

  • Zkouška MA2 - 3. místo
  • Agility - 3. místo
  • Jumping - 3. místo

 

ROK 2011

13. 11. Svojetice - Mistrovství republiky Super G

Hanka a Aiwa:

  • Zkouška LA3 ?.místo, na V
  • Jumping LA3 ?. místo, na V
  • Součet 2. místo

Monča a Kelli:

  • Agility Super G - 4. místo
  • Jumping Super G -
  • Součet Super G - 1. místo

Monča a Orní:

  • Zkouška MA3 - 2. místo
  • Agility Super G -
  • Jumping Super G -
  • Součet Super G - 2. místo

 

29. 10.  Lukov (2x zkoušky)

  • Lenka a Chip - 2. zkouška SA1 - 2. místo na V (splněný postup do A2) a součet 2. místo

 

1. 10.  Louny

  • Monča a Orní: jumping - 3. místo, zkouška MA3 - 3. místo, agility - 1. místo

 

24. 9.  Trmice

  • Monča a Orní:  Zkouška MA3 - 2. místo

 

11. 9. a 12. 9.  MČR agility Žamberk

  • Monča a Orní: jumping družstev MA - 2. místo!

 

4. 9.  Most

  • Gabča a Kimík: jumping MA - 2. místo, součet 2. místo

 

6. a 7. 8.  Louny

Hanka K.:

  • udělen titul CACAg. (1. místo)!
  • jumpingy: 1., 2. a 9. místo, součet 1. místo
  • zkouška LA3: 2. místo

 

1. 8.  Cvikov

Monča F. a Orní:

  • zkouška MA3 - 1. místo

 

16. 7. Louny

Dana R. a Coudy:

  •  zkouška LA2 - 1. místo (Splněná, byl to první start v A2. Gratuluji)

 

25. 6.  Louny

Marcela J. a Cornelka: zkouška MA2 - 1. místo

Dana P. a Happy: zkouška SA1 - 2. místo


11. 6.  Liberec

Lenka a Chip:

  • zkouška SA1 - 1. místo

 

4. 6.  2x zkoušky + MR naháčů

  • Marcela J. a Cornelka se staly Vícemistriněmi republiky čínských naháčů M ! Gratulujeme!
  • Hanka V. a Balů LA1: 1. místo (1. splněná zkouška)
  • Lenka K. a Chip SA1: 1. místo (1. splněná zkouška)
  • Hanka K. a Aiwa LA3: 2x 1. místo
  • Monča F. a Kelli SA3: 2. místo
  • Monča F a Orní MA3: 1. místo

 

29. 5.  neoficiálka Liberec

Lenka K. a Chip:

  • agility - 2. místo, jumping - 2. místo, součet SA- 2. místo

 

21. a 22. 5.  Mariánky

Máca J. a Cornelka:

  • zkoušky: 1. místo a 2x 3.místo

Dana P. a Happy:

  • zkoušky: 1. místo

 

14. 5.  Louny - SOSky

Andy J.:

  • Tequilka: agility - 2. místo (historicky poprvé na jiných překážkách)

 Máca J.:

  • Cornelka: jumping - 2. místo

 Dana P.:

  • Happy: jumping - 2. místo, agility - 3. místo

 

 

8. 5.  Kennel Cup, Měchenice

Monča F.:

  • Orní: jumping - 3. místo, zkouška MA3 - 1. místo, paralelní běh - 3. místo, dvojice (já s Kelli) - 1. místo, nejlepší dvojice MA z jedné chov. stanice
  • Kelli: dvojice (já a Orní) - 1. místo, nejlepší dvojice MA z jedné chov. stanice, agility jednotlivce (běh chov. stanic) - 3. místo

 

23. 4.  Most (2x zkoušky)

Máca J. a Cornelka:

  • 1. zkouška MA1: 1. místo
  • 2. zkoušky MA1: 1. místo
  • součet Ma1: 1. místo

Dana P. a Happy:

  • 3. místo - splněna 3. zkoušky v SA1 (postup do A2)

 

16. 4.  Krupka

Monča F.:

  • Kelli: zkouška SA3 - 3. místo
  • Orní: jumping - 1. místo, zkouška MA3 - 1. místo

Dana R.:

  • Coudy: zkouška LA1 - 3. místo (3. zkouška - postup do A2)

 

16. 4.  Plzeň

Gabča H.: Kim jumping - 3. místo

 

25. 3.  2x zkoušky Most

Hanka V.: Balů LA1 - 2. místo

Dana P.: Happy SA1 - 1. místo, 1. místo, součet 1. místo

Gabča H.: Kim MA2 - součet 3. místo

Ola P.: Bora SA3 - 1. zkouška: 1. místo; 2. zkouška: 1. místo; součet: 1. místo

 

13. 3.  2x zkoušky Ústí nad Labem

  • Monča F.: Orní MA3 - 1. místo; Kelli SA3 - 3. místo, součet 2. místo
  • Máca J.: Cornelka MA -1 2. místo => 3. splněná zkouška (ze 3 závodů) a splněn postup do A2
  • Hanka V.: Balů LA1 - první start na oficiálkách, sice dva disky, ale opravdu se nemá za co stydět. Takové běhy jim i zkušení závodníci v A1 mohli závidět
  • Irča P.: Abby SA1 - 3. místo
  • Ola P.: Bora SA3 - 2. místo, součet 3. místo
     

26. 2.  Hradec Králové

  • Máca J.: Cornelka MA1 - 2. místo
  • Dana P.: Happy SA1 - 3. místo

 

13. 2. 2x zkoušky Ústí nad Labem

  • Monča F.: Kelli SA3- 2. místo, Orní MA3 - 2x 1. místo, součet 1. místo
  • Barča K.: Kešu SA1 - 1. místo, součet 2. místo
  • Jana Š.: Máša LA1 - 2. místo
  • Dana R.: Coudy LA1 - 3. místo
  • Máca J.: Cornelka MA1 - 2. místo! (na jejich historicky prvních oficiálních závodech si hned splnily zkoušku!)
  • další doplním, až zjistím výsledky...všichni umístění, kdyžtak pište ať na Vás nezapomenu :)

 

9. 1. Louny

Gabča H.:

  • zkouška MA2 - 3. místo

 

21. 11. Super G Agility

Monča F.:

  • Kelli: součet SA3 I.  1. místo (agility I. 2. místo, jumpig I. 2. místo), zkouška SA3 II. - 2. místo
  • Orní: Super G jumping 2. místo

 

10. 10. Mimoň

Ivča F.:

  • zkouška LA2 - 2. místo

Monča F.:

  • Kelli: zkouška SA3 - 3. místo, agility - 3. místo
  • Orní: jumping - 1. místo, zkouška MA3 - 1. místo, agility - 2. místo

 

9. 10. Louny

Monča F.:

  • Kelli - 2. místo agility SA
  • Orní - 1. místo zkouška MA3, 1. místo agility MA

 

2. 10. neoficiálky Chlumec

Lenka K., začátečníci XS, 2. místo a 3. místo

Eliška V., začátečníci XS, 3. místo

Bára B., začátečníci M, 2. místa

Olča Š., začátečníci S, 1. místo

Lucka B., začátečníci M, 3. místo

Ivana F., závodníci L, 2. místo

Irena P., závodníci S, 1. místo

Monča F., závodníci S - 2. místo, závodníci M - 1. a 2. místo

 

28. 9. 2x zkoušky Lovosice

Irena P.:

  • 1. zkouška SA1 - 1. místo
  • 2. zkouška SA1 - 1. místo

Hanka K.:

  • 1. zkouška LA2 - 1. místo
  • 2. zkouška LA2 - 2.místo

Monča F.:

  • Kelli SA3 - 2. zkouška 1. místo
  • Orní MA3 - 1. zkouška 1. místo

 

25. 9. Trmice

Hanka K.:

  • jumping - 2. místo
  • zkouška A2 - 3. místo

Irena P.:

  • zkouška A1 - 2. místo

Monča F.:

  • Orní jumping - 1. místo
  • Orní zkouška A3 - 1. místo

 

11. 9. - 12. 9. MČR Žamberk

Monča F.:

  • Kelli - 2. místo agility družstev, 3. místo jumping družstev, celkově Vícemistři ČR družstev
  • Orní - 2. místo jumping družstev

 

 

23. 7. - 25. 7. EO Liberec

Monča F.:

  • Kelli - 7. místo družstva small a medium
  • Orní - 8. místo finále jednotlivců medium

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil jerabnica | 28.09.2010 10:23
gratulace
Osobní profil Eliška V. | 28.09.2010 10:15
Nádhera
Osobní profil little horse | 28.09.2010 0:10
To je krása

Aktualita

Výcvikový minitábor červenec 2020
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

Kalendář akcí

« 02 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 212223
24 25 26 27 2829 
Nejbližší akce

Anketa

Budete se účastnit tréninků agility v zimě (v hale v Radejčíně):

  Ano, určitě budu. Pravidelně alespoň 1x týdně.
22 (56,4%)

  Ano, budu. Ovšem nepravidelně.
7 (17,9%)

  Ještě nevím.
5 (12,8%)

  Ne, nebudu.
5 (12,8%)



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery